Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha visszaviszem a fél hónapos...

Ha visszaviszem a fél hónapos hangfalamat azzal az indokkal, hogy zúg a jobb hangszóró akkor kell bizonyítani nekik?

Figyelt kérdés

zúg a jobb oldal valószínüleg a kábellel van baj vagy magával a hangszóróval és visszavinném kicseréltetni de ha odaállítok nekik, hogy rossz a jobb része akkor kell-e nekik azt bizonyitanom valahogy ?


Mert ha kéne nem tudom hogyan csináljam mert nem lehet nagyon kihallani mindig de eléggé irritáló tud lenni mikor egy zene közben hallom jobbról a halk zúgást elrontja az élményt



2014. okt. 9. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:
könnyebb lenne, ha elvinném csak a jobb oldali hangszórót és a garanciát de úgy nemhiszem, hogy kicserélnék :S vagy igen ? :D
2014. okt. 9. 20:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy hangszóró hibáról van szó. Inkább a jelforrás a bűnös. Cseréld fel az végfoknál bekötést, és ha a hiba marad azon az oldalon, akkor akkor tényleg hangszóróhiba, egyébként meg az erősítő szar. Persze nem biztos, hogy nem javítható.
2014. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ha a jobb éf a bal oldalt kicserélem átdugom akkor a bal lesz a zúgós szóval tuti, hogy a 2.1 nek csak az egyik hangszórójával van a baj


csak hogy ezt hogy tálaljam ki a boltosoknak a bestbyteban

2014. okt. 10. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a hangszórókat nem, csak a csatlakozó zsinórjait cserélted meg ugye, és így átment a hibajelenség a másik oldalra? Na erre az esetre mondtam én azt, hogy akkor az erősítő a szar.

Egyébként gondold már végig: a hangszóró magától nem búg, kell neki egy váltakozó feszültségű jel, aminek a hatására hangot ad ki. Tehát az erősítőből kapja. Érted?

2014. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!