Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem lehet játszani a...

Miért nem lehet játszani a laptopomon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy kaptam egy laptopot,zsír új minden nagyon jó rajta win 7es 4giga ram meg ilyenek,szóval játéknak tökéletes lenne,és az NBA 2k15 öt a pc m ami nem olyan erős mint a friss laptop az tudja vinni,de mikor laptopon próbálom elindítani csak behozza a kezdőképernyőt és kilép az egészből...az értelmes válaszokat előre köszönöm :)

2014. okt. 10. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem gyenge a laptopod videokártya, alkalmatlan játékra.
2014. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nvidia geforce gt 740m (2048mb) a videókártyám típusa,szerintem nem ezzel van a baj
2014. okt. 10. 18:09
 3/3 anonim válasza:
hasonlo problema.. egyébként ha vga val lenne problema akkor kiirná játék hogy pl.frissebb directX kell neki
2014. okt. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!