Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az alábbi technikai problémám...

Kovács István 989 kérdése:

Az alábbi technikai problémám van: Van egy hétvégi telkem, aminek a környékén sajnos az elmúlt időben egyre több a betörés. Mit javasolnátok a problémára?

Figyelt kérdés
Ezért akarok valamilyen riasztó és kamera rendszert telepíteni, a probléma az az hogy nincs se internet se telefon vonal ezért csak mobil nettel és wifivel lehetne megoldani a távfelügyeletet. Wifis IP kamerát néztem, hogy ne kelljen a jel kábelezésével szenvedni: www.ebay.com/itm/Wireless-NVR-Kits-2pcs-720-wifi-IR-camera-1-mini-NVR-in-Home-Security-System-/111422902694? pt=US_Surveillance_Security_Systems&hash=item19f15291a6 Ezt a kamerát ismeri-e valaki van-e valamilyen tapasztalat ajánlott vagy inkább nem. Riasztóra ezt vagy valami ehhez hasonlóra gondoltam: www.ebolt.hu/gateargep_product529683-VIP_606C_vezetek_nelkuli_gsmsms_riaszto_szett. Html Erről van-e valakinek valami véleménye, tapasztalata? A fenti eszközök használhatóak elvileg sim kártyával (a kamera usb-s routeren keresztül lenne üzemeltetve) viszont a riasztóhoz elvileg kéne még 1 sim ami sms-t küld vagy felhív ha riasztás van. Valakinek van valamilyen ötlete a problémám megoldására?

2014. okt. 15. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ez a wifis kamera arra lesz jó hogy ezt is ellopják, ezen kívül semmire nem lesz jó
2014. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolnál?
2014. okt. 16. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!