Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan töltsem le a wifit a...

Hogyan töltsem le a wifit a gépemre?

Figyelt kérdés
csak a mobil internetet ismerifel az otthoni modult nem hiába probálkoztam wifisincs gépen ugyan is ijra lett rakva gép ezeket h tudnám meg oldani főleg a modulról menjen az internet?

2014. okt. 15. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Látom, van gond.

Mielőtt Vágási Feri módjára beszállnál az internettbe, töltsd le valahonnan a géped összes driverét, és installáld fel. Ha ezt nem tudod megcselekedni, mindenképp kell valaki, aki megcsinálja helyetted, különben itt egy kb hét napos üzenetváltás-sorozat veszi kezdetét.

2014. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első plusz 1

De ha lefagy legalább lehűti a söröd

2014. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak az az egy dreiver nincs meg ami kéne a nethez modemesnetemhez esetleg ha valaki tudna linket adni.. win7....packard bell tipusó géphez 64bites
2014. okt. 15. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:

"esetleg ha valaki tudna linket adni.. win7....packard bell tipusó géphez 64bites"

Ezt te se gondoltad komolyan,ügye?

Te meg linkelj már nekem alaplap drivert, dellem van, win7 64bitea.

2014. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
He ha nyomoronc vagy és nem tudsz segiteni ne ugass ide oké? faszomságokra nem vagyok kivácsi csak a segitségre
2014. okt. 16. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:

"He ha nyomoronc vagy és nem tudsz segiteni ne ugass ide oké? faszomságokra nem vagyok kivácsi csak a segitségre"


Szerintem ez pont rád vonatkozik.

2014. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, szeretjük itt szopatni a vidéki versenyzőket, de az igazság az, hogy ha megadod a pontos típusát a gépednek (laptop esetén a gép típusa, asztali gép esetén az alaplap/wikfi kártya pontos típusa), nem szórakozunk, hanem lebaszunk, és utána megadjuk a driver letöltési linket. Azért élcelődtünk ennyit, mert annyira nem értesz a számítógéphez és a fogalmazáshoz, hogy az párját ritkítja, de leteszem neked a nagyesküt, hogy ha leírod, akkor normálisan válaszolunk.
2014. okt. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!