Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha kiakad az...

Mi a teendő, ha kiakad az órám másodperc mutatója?

Figyelt kérdés
Nem akarom óráshoz vinni, zsebóráról van. Szétszedtem és látom is azt a kis fogaskereket, ami beakad. Bicska hegyével picit megmozgattam, utána ment egy kicsit és megint beakadt. Egyáltalán miért csinálja ezt? Olajozzam, vagy mit csináljak?
2014. okt. 16. 13:08
 1/6 Tengor ***** válasza:
Olajozd meg, így később ha rájössz, hogy te nem vagy órás, akkor nem kell elvinned óráshoz, mert biztos lehetsz benne, hogy ő sem fog tudni mit kezdeni a barmolásoddal.
2014. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normálisan kérdeztem, nem tudom miért ilyen tahó par.aszt módon válaszolni, főleg tőled nem vártam volna ezt...
2014. okt. 16. 13:18
 3/6 A kérdező kommentje:
kell*
2014. okt. 16. 13:19
 4/6 Tengor ***** válasza:
Nyers a modorom, de világos: ha nem értesz hozzá, akkor ne babráld, hanem bízd szakemberre! De ezt a mondatot már annyiszor írtam le, hogy már unom, így kerestem más, számomra érdekesebb kifejezési módot rá.
2014. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha értékes és még menthető a trancsírod után, vidd szakemberhez.

Ha nem értékes, kísérletezhetsz tovább, a net bugyraiban fel-feltűnik 1-2 órás tankönyv. Régi vekkereken érdemes megkezdeni a tanulást.

De azon érdemes elgondolkodni, hogy a mechanikus órák háztartási javítása miért nem terjedt el annyira, mint oly sok más házibarkács :)

2014. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, vettem, nem otthoni játék..

Nem tudom miért hiszitek, hogy vésővel és kalapáccsal álltam neki. Nagyon vigyázok a dolgaimra, ezt is csak nagyon óvatosan piszkáltam jobb híján a bicskám hegyével és egyébként most tökéletesen jól működik, remélem így is marad. Ezért kár lett volna sok ezret kifizetni.

2014. okt. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!