Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a kulombseg a ddr2 es a...

Csongi2000 kérdése:

Mi a kulombseg a ddr2 es a gddr3 kozott?

Figyelt kérdés
van egy dell optiplex 755 es ddr2 ramok vanak benne es tetem bele egy ati radeon x1550 ddr2 videokartyat de az bedoglot . Es hogyha tennek bele egy gddr 3 videokartyat vajon menne ? felismerne a gep ?
2014. okt. 18. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Más a foglalat, és a sebesség. De számodra ez teljesen mindegy, mert a videókártya saját memóriát használ. Nyugodtan beleteheted, megfelelő driverek feltelepítése után tökéletesen fog működni
2014. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bármilyen pci-express csatlakozós videókártya velemegy, a rajta levő memóriának semmi köze a rendszermemóriához, akár gddr5 ramok kártyát is vehetsz, ha elbírja a tápegység:

[link]

2014. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mar ki neztem egy Nvidia Geforce GT610 1gb ddr3 es az egy 300 w tapot igenyel de az enyem csak 275 w vajon birna vagy kinyirna
2014. nov. 9. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy 4-500 wattos tápot, egészen olcsók
2014. nov. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak ez egy aztali gep es nagon vekony es nem tudok nagob tapot bele teni de vajon mene a vga
2014. nov. 10. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!