Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Nem kapcsolódik a...

SEGÍTSÉG! Nem kapcsolódik a laptopom a wifihez. A net megy, meg minden, csak a wifi nem. Mit kell tennem? A többi lent.

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy valami ADB-be kell belemenni, be is léptem csak utána nem tudom mire kell menni, mert angolul van. Erre szoktam rámenni, beírom a keresőbe: 192.168.1.254 Köszi jó lenne minél hamarabb! :)

2014. okt. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
És Szerinted anélkül,hogy tudnánk milyen gép, milyen rúter..vagy akármi. Mit tudunk neked segíteni? Csodát tenni nem tudunk.
2014. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem, nem bunkó kommentet!!!! :D
2014. okt. 23. 15:02
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Már nem azért, de az előző komment nem volt bunkó stílusú.

Csak már unjuk az olyan kérdéseket, ahol semmilyen információt nem adnak meg a problémáról, sajnos gondolat olvasó OKJ tanfolyam nem létezik, de majd ha indítanak egyet, ígérem elmegyek. :)

Szóval mi a Wi-Fi router típusa? Milyen operációs rendszert használsz azon a gépen, amin nem megy a Wi-Fi? Van valami hibaüzenet konkrét hibajelenség? Mivel próbálkoztál eddig?

2014. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megy a net, meg minden, akkor minek a wifi?
2014. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a másik amit nem értek.ha jo a net, mi a hiba?
2014. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!