Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki számitogép zseni (es...

Valaki számitogép zseni (es nem szellem riogato) valaszoljon legszives mitöl van az hogy magatol bekapcsolt a laptop? Elötte fel oraval kapcsoltam ki es vissza kapcsolt. A teteje nem volt lecsukva. Ez normalis? Valaszokat elöre is.

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a BIOS-ban, hogy mire ébred fel! Felébredhet billentyűnyomástól is, LAN-on keresztül is fel lehet ébreszteni, stb, stb. Attól is, ha a macska rálép a space-re. Ezeket kéne először kilőni.
2014. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Az üzenet szövege: Az a baj hogy azt kilöhetjük hogy macska ralepett volna mert nincs...wlant nem kaphatott mert nem volt a közelben ...egyszerüen csak kikapcsoltam lefeküdtem aludni es magatol vissza kapcsolt...ilyenre soha nem volt pelda.De ez a Bios hol talalhato? Hol tudom megnezni? Köszi a valaszodat amugy!"


Ne privátban üzengess, hadd okuljon más is, ha ugyanez a baja!


Szóval először is azt kéne tudnom, hogy rendesen kikapcsolod, vagy csak elküldöd aludni.

Másrészt pedig egy start->futtatásba írd be azt, hogy cmd, és a kijövő ablakba gépeld be, hogy:

powercfg -devicequery wake_armed

és írd vissza ide, miket írt ki.

Aztán folytatjuk.

2014. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!