Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mivel takarítsam a Macbook-om...

Mivel takarítsam a Macbook-om képernyőjét és billentyűzetét?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Van egy remek tisztítószer a laptopokhoz, de sajnos csak Windows-os gépekhez való :)
2014. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Mint minden képernyőnél itt is:

- Tartózkódj az oldószerektől (alkohol, aceton, savak, lúgok, stb...)!

- Használj nem szálasodó, enyhén nedvesített (nem folyadékban tocsogó!) törlőkendőt!

- Folyadékot sohase spriccelj a képernyőre! Először a törlőkendőt nedvesítsd meg, majd úgy takarítsd a képernyőt, majd a kendő száraz felével töröld szárazra.

2014. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

ennyi hülyeséget...


kérdező: én sima alkoholos ablaktisztítóval szoktam a kijelzőt, meg szilviával

a billentyűzetet nedves ronggyal töröld át

2014. nov. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

"ennyi hülyeséget... "

Kedves #3-as válaszoló, bármennyire is hülyeségnek tűnik, de nem véletlenül írom le.


Munkám során sokszor találkozom olyan számítástechnikai eszközökkel, ahol a kedves felhasználó a takarítási hadművelet során a nem megfelelő metódus megválasztásával jobb esetben csak a burkolatot szinezi el az oldószer, roszabb esetben az örök elektronmezőkre száműzi a berendezést.


De az Apple is biztos nemhiába írja az alábbiakat, ott is biztos tökhülyék ülnek:

"- Use only a soft, lint-free cloth. Abrasive cloths, towels, paper towels, and similar items may cause damage to the item.

- Disconnect your Apple product from any external power sources.

- Disconnect any external devices and other cabling from the product.

- Keep liquids away from the product.

- Don't get moisture into any openings, and don't use aerosol sprays, solvents, or abrasives.

- Do not spray cleaners directly onto the item."

Forrás: [link]

2014. nov. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A képernyőt nem érdemes, sokkalta jobban olvasható napfényben ha poros
2014. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!