Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LG GPad 8.3 vagy Samsung T320...

LG GPad 8.3 vagy Samsung T320 Galaxy TabPRO 8.4 a jobb tablet?

Figyelt kérdés
A fenti kettő között vacillálok, szerintetek melyik jobb?

2014. nov. 12. 10:07
 1/7 A kérdező kommentje:

Valamint még azt is szeretném megkérdezni, hogy szerintetek megbízható-e ez a bolt? Rendelt már innen valaki? Az árukeresőn vannak pozitív vélemények róla. Csak gyanúsan olcsó a Samsung T320 Galaxy TabPRO 8.4 tablet, mert itt csak 67e ft, míg máshol 80-nál kezdődik... Köszi!

A bolt linkje: [link]

2014. nov. 12. 10:08
 2/7 anonim ***** válasza:

a felsoroltak mind azonos felhasználói élményt nyújtanak, az android a szűk keresztmetszet nem a hardver, ha szoftverben és szolgáltatásban jobbat szeretnél akkor: ipad


a linkelt bolt áfacsaló, szürkeimportos, külföldről hozott, mókolt cuccokat árusító olcsó üzlet, én nem vennék ott semmit, de ha csak az ár számít akkor próbáld meg, legfeljebb a végén rosszul jársz

2014. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkoztam egy ideig az iPad mini 2-n is, de a telefonom is Androidos, nincs semmilyen más Apple gyártmányú eszközöm... és amikor kézbe fogtam úgy éreztem, hogy az iPad mini 2 szélesebb, mint a fenti két tablet, és nekem mindenképpen olyan kell, amin kényelmesen tudok írni, nem csak a mutatóujjammal pötyögni, hanem úgy hogy két kézbe fogom és írok rajta hüvelykujjal, mint a telefonon is... de lány vagyok, nincs olyan nagy tenyerem, hogy kényelmes legyen egy szélesebb tablet. :(
2014. nov. 12. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
A tab pro erősebb, inkább azt venném.
2014. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a Samsung Galaxy Tab S 8.4 megéri a drágább árat? Annyival sokkal jobb?
2014. nov. 23. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tab s 8.4 van, szerintem elég jó, megéri az árát.
2014. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül Tab S 8.4 lett, és örülök! :D
2015. jan. 4. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!