Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fülest ajánlotok?

Mr.Kütyü kérdése:

Milyen fülest ajánlotok?

Figyelt kérdés

20ezer forintom lenne rá, senheiser lehetőleg ne legyen, mert az sajnos nekem hamar elszakad.

Ha 20e-ből meglehet oldani akkor az aktív zajszűrős jó lenne, de csak ha megbízható



2014. nov. 15. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Te biztos fülhallgatóra gondolsz, nem fejhallgatóra?

Fülhallgatóból nem kell aktív zajszűrős, agybadugósnak az a lényege, hogy aktív zajszűrés nélkül is nagyon jól szigetel.


"senheiser lehetőleg ne legyen, mert az sajnos nekem hamar elszakad"


Ja hogy neked már az összes létező Sennheiser fülhallgató megvolt? És az összes elszakadt? Bírom, ammikor egy termék alapján egy egész márkát leírnak az emberek.

Bár amúgy sem akartam Sennheiser-t ajánlani, ebben az árkategóriában még mindig nem a legjobb, de akkor is hülyeség amit írtál.


Na de ajánlott fülesek:

- Klipsch Image S4i

- Shure SE215

- VSonic GR06


És igazából nem nagyon tudok mást írni, mert azt nézem, hogy itthon szinte semmi sem kapható.

2014. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az összes senheiser vékony kábéles, ami nálam elszakad(persze van 1-

2 normális kábelvastagságú, de nem az én igényeimre

2014. nov. 15. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!