Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Váratlanul elkezd zenélni a...

Váratlanul elkezd zenélni a laptopom, nem tudom leállítani. Találkoztatok már ezzel a jelenséggel?

Figyelt kérdés

Nem zenelejátszó programról van szó, nem is internetes oldalról, hirdetésről, ezeket már kizártam.

Teljesen random időközönként elkezdi ugyanazt a számot játszani a laptopom (nincs is ilyen zeneszámom!), ilyenkor képtelenség leállítani, csak az újraindítás segít. Nem kell, hogy internetezzek, vagy egyáltalán hozzányúljak a géphez, van, hogy csak áll magában, már 10 perce felé se néztem, és elkezd zenélni. YAC, JRT, AVG semmit nem találtak.


Nincs összefüggés aközött, hogy internetezek e, vagy sem, filmet nézek, vagy zenét hallgatok, játszok. Mindegyik alatt kezdett már el zenélni a gépem, de mindegyik nélkül is, tehát nem ezek okozzák. De akkor mi????? Találkoztatok már ezzel? Mit tehetek? R*hadt idegesítő! Előre is köszi.



2014. nov. 15. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Féreg vírus. A szar vírusirtók ilyent nem vesznek észre.

Ha znélni kezd akkor ctrl+al+del a folyamatok között megkeresed melyik program és aztán törlöd.Valószínű vallamit telepítettél és azzal került fel vagy valamelyik weblapról.

[link]

[link]

2014. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!