Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik ilyen eszköz?

Létezik ilyen eszköz?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy létezik e olyan eszköz, amibe bele lehet tenni a sim kártyát amin van mobilnet, és azt meg tudja osztani mintha egy wifi hotspot lenne. Ez azért lenne nekem jó mert a telefonom aksiját meg tudnám kímélni mert akkor csak a wifit kéne használnom rajta. Mert ugye ha a telon a mobilnet van bekapcsolva jobban is merül. Ezért érdekelne ez. Persze ez a szerkezet horzozhatóban lenne jó. Akkumulátorosan. Van ilyen?

2014. nov. 15. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van: [link]


Akkus, kb 10 óra üzemidő, 5 vagy 10 eszköz csatlakozhat hozzá (ezt nem tudom hirtelen).

T-mobile is árul hasonlót, Telenor-ról nincs infóm, de a honlapjukat átnézheted. Talán még OLX-en, Vaterán és hasonló oldalakon is találsz ilyesmiket.

2014. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2014. nov. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!