Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az internetet...

Mennyibe kerül az internetet "fenntartani" / van-e ios-es program a lenti feladatra?

Figyelt kérdés

internet:

modem vagy router / mindkettő kell ahhoz, hogy én vezetékes netet használjak? és ha igen akkor csak a routert/modemet kell megvennem vagy utána is kell fizetnem?


program:

mostani wifinkkel megy a laptop, meg a sz. gép, megy a laptop + sz. gép, de ha megy valamelyik mellett a tablet akkor esélytelen, hogy netezni lehessen, gondolom a sok háttérfolyamat miatt, szinkronizálások..stb.. van-e ios-re olyan program ami ezeket leállítja? androidnál pl. az advanced task killer


2014. nov. 20. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A WiFi egy netet használhatóvá tévő "eszköz".

Most hogyan kerül oda a net? Kábelmodem, ADSL modem, UTP-s modem (némileg pongyolán fogalmaztam).

Mert azt nem írod, pedig lényeges.

2014. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor leírom szépen.

Van egy játék, van egy router, van 3 eszköz. Ha a 3-ból az egyiket (itt a tabletet) használjuk, mármint a wifit rajta, akkor a másik 2-n akadozik az egész. Ez a játékban ugye a lagg, ami frusztráló, kidob a csatából..stb.. és ezért kéne nekem egy router/modem (ez a kérdés h melyik) és a kérdés másik fele, hogy ez menyibe kerül nekem? tehát ha én megveszem a modemet/routert, attól függ melyik kell a vezetékes wifihez/nethez (ahogy hívják), akkor kell-e utána fizetnem és ha igen akkor ez átlagban kb mennyi?


/csak én használnám és nem akarom megosztani és ugye vezetékesről van szó/


remélem így már érthetően fogalmaztam, ha nem, kérlek javíts ki / szólj

2014. nov. 20. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval akarsz magadnak KÜLÖN internet szolgáltatást, előfizetést. Külön annyit jelent, hogy CSAK NEKED, behúz a szolgáltató egy külön kábelt, amit használhatsz.

Ehhez kell szerződés, előfizetés havi díjjal. Hogy mennyi az a választott sebességtől, szolgáltatótól, lakhelytől függ. 3000-8000Ft/hó.

Ezt a netet kiegészítendő vehetsz magadnak routert, akár WiFivel, de ennek megvétele után senkinek nem kell semmit fizetned. Még lehet szükséged lesz MODEMre, ez a szolgáltatástól függ.

2014. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!