Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet tudtok ajánlani?

Milyen tabletet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Tabletet vagy esetleg oksotelefont szeretnék venni. Mivel nekem még sose volt se okostelefonom, se tabletem ezért tanácsokat szeretnék kérni. Valami olyasmi kéne amin lehet netezni, fényképezni és játszani, könnyen hordozható és nem törik be olyan könnyen a képernyője. Azt nem tudom hogy a tableten lehet-e netezni, a telefonnal pedig csak pénzért lehet. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. nov. 27. 19:51
 1/6 anonim válasza:
Attól függ hogy mennyit szánsz rá. Egyébként ha van wifi akkor mindkettővel díjmentesen netezel a mobilinternet kerül pénzbe. Ha már strapabírót akarsz és olyat ami nem törik be könnyen akkor már érdemes drágább telefont/tabletet venni. Ha könnyen hordozhatót akarsz akkor a telefon kis helyen is elfér. Én mindkettőből vagy Samsungot vagy Sonyt vennék bár nekem egy DPS Dream 7 elnevezésű tabletem van és engem még nem hagyott cserben. :)
2014. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bejön az IOS, akkor én azt ajánlom, ipad minik már elérhető áron vannak, engem sem hagyott cserben, csak ajánlani tudom. De érdemes eldönteni melyik rendszer tetszik jobban, mennyit szánsz rá, utána könnyebb választani! Sok sikert!
2014. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rengeted tablet létezik:

van, amiért, 20.000 Ft-ot sem kell kiperkálnod a Tescoban, de a jobbak, kb. 30.000 Ft körül kezdődnek. Folytatnám tovább, de, azt tanácsolom, hogy írd össze, mire van szükséged és határozd meg az árát is.

2014. nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 28. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen, de azért, írjál egy árat, hogy max. meddig mennél el. Javasolnék neked, 60.000 Ft-ért neked egy tabletet, de ha, te, csak 30.000 Ft-ot tudsz rászánni, akkor egy másik jöhet szóba.
2014. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Attól függ, számít-e neked az ára.

Ha nem, akkor vegyél iPhone 6-ot és iPad Air 2-t. Ez a kettő kicsit több, mint 400.000 forint, de hosszú ideig használhatod őket, mert baromi erősek mind2en.

2014. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!