Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asztali számítógépem ( XP)...

Asztali számítógépem ( XP) böngészőjébe be fúrta magát program telepítés közben az Amazon.com és az Ebay.com, hogyan tudok ezektől megszabadulni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
És mit csinálnak ezek ottan? Meg milyen böngésződbe?
2014. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Firefox böngésző, vírusra gondolok de ez nem biztos, viszont nincs amit ott keressenek, az Advanced System Care telepítésével kerültek fel.
2014. nov. 29. 19:58
 3/7 szántóvető ***** válasza:

bővítmények lehetnek,én kedvelem ezeket.

[link]

2014. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néztem a google-ban, nem kiegészitők, ha segíteni akartok nézzétek meg ti is.
2014. nov. 29. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

ha segíteni akartok nézzétek meg ti is - mit nezzunk meg? Nekem nincs ilyen a gepem, a tiedhez nem ferek hozza, csak azert meg nem fogok akarmit telepiteni, hogy az majd szepen felrakja a nemkivant szemetet a gepemre. Csinalj screen shot-ot es toltsd fel hogy lassuk mirol beszelsz.


Amugy ha angol oldalakon keresel talan nagyobb sikerrel jarsz. Amazon-firefox removal vagy esetleg ebay search bar firefox removal vagy vmi hasonlo cimszavakkal.

2014. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem akarom én, hogy telepítsél semmit a kedvemért, arra gondoltam, megnéznéd a Google-ban. Sajna az angol tudásom a gép ismereténél is gyatrább...
2014. dec. 5. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

figyi akkor probald jutub, ott nem nagyon kell erteni angolul mert mutatjak a videon hogy mikor hova kattints

vagy esetleg kepkeresobe ird az angol szavakat, neha ott is talalni lepesrol-lepesre kepes leirast dolgokrol


De ha csinalsz egy screenshot arrol, hogy nez ki ez az amazon meg ebay a bongeszodben, akkor talan tobbet tudunk segiteni


screenshot ugy tudsz, hogy megnyomod a billentyun azt a gombot amire PrtScn SysRq van irva, a billentyuzet jobb oldalan a szamok felett. Aztan kinyitsz egy dokumentumot (pl word) es az uj lapon nyomsz egy ctrl v-t es az beilleszti a kepet. Elmented majd feltoltod valahova es elkuldod nekunk a linket hogy lassuk mirol van szo, vagy ha van okostelod, akkor fotozd le a kepernyot es kuldd a kepet ;)

2014. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!