Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2000 forintért gamer egér?

2000 forintért gamer egér?

Figyelt kérdés

Üdv,

Akarnék a gépemhez egy "gamer" egeret, nem kell feltétlen hogy gamer legyen, de elsősorban játékokhoz hazsnálnám... Fontos hogy kényelmes legyen, lehetőleg kisebb, de ne egy laptopegér. Fontos hogy maximum 2000,- legyen, nem szívesen költök ilyenre :D Ötlet hogy mti vegyek?



2014. nov. 30. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Itthon semmilyen egeret nem lehet ennyiért kapni, vegyél egyet ebay-en vagy aliexpressen
2014. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2.000? Gondoloma kerdes csak vicc
2014. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok egy 64 gombos beépétett aimbotos egeret, elég ha oda megy a cursor ahova akarom, és 2000 forintos kategóriábol milyet ajánlanátok? (A kérdés nem hülye, volt már nekem razer deathadderem is, az se volt jobb mint egy x7-es a4tech egér, szóval lényeg hogy könnyen mozgatható legyen...
2014. dec. 1. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy logitech G500-as egerem, tönkrement, visszakaptam a pénzem. Gondolkoztam, hogy milyen egeret vegyek, de ideiglenes megoldásnak vettem egy icon7 s220 laptopegeret. Sokkalta jobb játékhoz. Kényelmesebb, könnyebb célozni, mert nem csuklóból mozgok mint a g500-nál hanem az ujjaim mozgatom csak. Egyedül a makrók hiányoznak
2014. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!