Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs áram néhány konnektorban...

Nincs áram néhány konnektorban, a villanyórán pirosan világít egy led. Mi romolhatott el, ha a 3 biztosíték, és a kismegszakítók is mind be vannak kapcsolva?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 15:11
 1/4 Tengor ***** válasza:
2014. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt olvastam, köszi. Azt nem értem, h egy társasházban lakom, és se a közös világítás, se a csengő nem megy, illetve a lakáson belül pár dolog. Most ha már a lakás elött gond lehet, akkor miért nem teljesen sötét minden? A lakásba nem 1 fázis jön be? Lehet 3, mert három biztosíték van a villanyóra alatt? Akkor lehet h a lakáson kívül van a gond, mondjuk, vhol elszakadt egy kábel a jég miatt? :)
2014. dec. 1. 15:29
 3/4 Tengor ***** válasza:
Ha az dobozban minden fel van nyomva, és ennek ellenére nincs áram, akkor kinn lesz a probléma, az meg már a szolgáltató hatásköre.
2014. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok köszi. Úgy van, csak nem tudtam, h attól még h fel van nyomva minden, nem mehet e belül is tönkre vmi azokban a biztosítékokban. De gyanítom, h a rossz idő miatt lehet valahol a gond kint.
2014. dec. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!