Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dx.com ról vagy esetleg más...

Jóska Krimpli kérdése:

Dx.com ról vagy esetleg más elektronikus boltból szeretnék rendelni erős motort max 3500 forintért vagy olcsóbban?

Figyelt kérdés
2 pet palackot összeragasztottam és telefújtam purhabbal és ebből szeretnék működő vízen úszó hajót kovácsolni Arduinos irányítás segítségével de az eddig használ motorok (távirányítós autóból kiszerelt) nem bizonyult túl erősnek és olyat szeretnék ami elbírja hajtani a kis csónakomat de próbálom olcsón megcsinálni. :D :D az értelmes válaszokat előre is köszi:D

#hajó #motor #hobbi #elektronika #UNO #Arduino #áttétes motor #bármilyen motor
2014. dec. 8. 15:03
 1/1 anonim válasza:

Modellezéshez hülye vagyok, de más hobbihoz mindent az aliexpresszről szerzek, mert ott sokkal nagyobb a kínálat.


[link]


Kb 2 hét, mire megjön a stuff.

2014. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!