Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy hibavizsgálót futtattam a...

Huni6131 kérdése:

Egy hibavizsgálót futtattam a laptopomon, (dell) és ez jött ki: valaki megtudna mondani hogy ez mit jelent és hogy tényleg bajban vagyok-e, mert amugy jól müködik?

Figyelt kérdés

Su sistema está en la actualidad fuera de garantía. Comuníquese con el soporte técnico de Dell para obtener asistencia adicional.

Resultado:

Errores críticos encontrados.

Los errores críticos se deben abordar de inmediato. Es posible que estos errores afecten otros diagnósticos. Siga los pasos a continuación para determinar los resultados del diagnóstico. Luego de resolver los problemas críticos debe ejecutar el diagnóstico otra vez.


Crítico:

Falla de hardware.

Reemplazar disco duro

Su disco duro está funcionando fuera de los parámetros normales y debe ser reemplazado. Considere revisar la sección Sin INICIO en este artículo de la base de conocimiento de Dell para identificar las soluciones más populares para su disco duro. Consejo: Consulte el Manual del propietario para conocer las instrucciones para quitar y reemplazar su hardware de Dell.



2014. dec. 8. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
de miért spanyol? spanyol nyelvű a gép?
2014. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd a gugli fordítóba, válaszd az angolt és másold ide azt. Az angolt többen fogják érteni. De te is próbálkozhatsz a magyarral.
2014. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
probáltam goglé forditot de nem teljesen érthető viszont fogalmam sincs , hogy mért spanyol
2014. dec. 8. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami gubanc van a vinyóval.. futtass le egy checkdisk-et (már persze ha windows opredszert használsz).
2014. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
win7 van , ezt hollehet megtenni?
2014. dec. 8. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:

1. "C" meghajtón jobb klikk

2. felugró menüben klikk "Tulajdonságok"

3. megnyíló panelen az Eszközök lapon "Hibaellenőrzés" indítása


(ugyanezt csinálja a dos prompt "chkdsk" parancsa is, de ahhoz emelt szintű jogosultság kell)

2014. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azt mondja, hogy hardware hiba, ki kell cserélni a merevlemezt, mert a normális paramétereken túl működik.


Nem ismerem ezt a gépet, de a BIOS-ban talán akad egy lemez ellenőrző funkció, vagy van a Dellnek saját szoftvere a lemez ellenőrzéséhez.

2014. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
esdfhn,-
2014. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!