Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom a kazettáról a...

Hogy tudom a kazettáról a felvételt rátenni a számítógépre? Vagy dvd-re kell átírni előtte? Azt hogyan?

Figyelt kérdés
Megpróbálok rövid lenni. Van egy digitális kamerám, lehet bele tenni memóriakártyát is, de én kazettával használom. Van a kemráoh egy csomó csatlakozó, köztük USB csatlakozó is. Az USB csatlakozó segítségével csak a memóriakártyáról tudnám feltenni a gépre a felvételeket? Vagy a kazetárról is? Az nekem lehetetlennek tűnik, vagy lehetséges? Gondolom nem. Akkor dvd lemezre kéne előbb gondolom átírni a kaziról a felvételt. De hogyan? Van videó lejátszónk és dvd lejátszó/író is. Viszont a videólejátszóba olyan nagy videókazettát kéne tenni, amibe először beleteszem a kicsi kazettát, amit a kamerából vettem ki, de nekünk nincs ilyen nagy kazink. Ötletek? Elvinni nem szeretném szakemberhez, mert magánjellegű a kazetta tartalma....
2010. febr. 1. 14:27
 1/7 anonim válasza:

Léteznek olyan programok, amik képesek felvenni a kamerából - lejátszás közbeni - USB-n jövő jeleket.

Ezek csak fizetős progik, így ha torrentezésben benne vagy akkor onnan nézz valamit, ha nem, akkor meg hiába mondanék progikat.

2010. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondj légyszi progikat :D
2010. febr. 1. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:

mivan házi sex videót csináltatok?:D

és nem akarod elvinni szakemberhez.:D

2010. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha már írsz, akkor segíthetnél is, n mindegy. :)

És nem, nem házi szexvideó. :D

2010. febr. 2. 17:06
 5/7 anonim válasza:
PL: Fraps, HyperCam <-- felvevő progik nevei ha gépen le tod játszani a kamon keresztül.
2010. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

a kamerás gyártójának oldalára (szinte mindegyiknek van magyar nyelvű oldala is) felmész és ott általában a "terméktámogatás" menüpont alatt lehet megtalálni ilyen progikat. esetleg itt ki kell választani eszköz tipusát és utána tudod keresni a "segédprogram" vagy "softver" gyütőnév alatt.


én a "Sony Media Master Suite 8 in 1" progit használom,ehhez elég volt aszem a sony oldalán regisztrálni. Jó progi még (sokkal egyszerűbb mint a sony) a "Magic.Video.Capture.Convert.Burn.Studio.v8.0.3.18.WinAll.Regged-CRD" is jó, de ez full fizetős.

2010. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

a Fraps, HyperCam féle progik nem közvetlenül az usb-ből jövő jeleket rögzítik, hanem a képernyő képét, ezért ezek minősége lényegesen rosszabb. de lehet hogy újabb verzióik már tudják ezt, nem tudom, amik nekem vannak verziók azok még nem. egy próbát megér. de ezek tudtommal szintés fizetősek ill demóban letölthetőek.

egy próbát ezek is megérnek

2010. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!