Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudom csatlakoztatni az...

Nem tudom csatlakoztatni az okosórám a telefonomhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis segítséget tőletek. Tegnap megérkezett az okosóra amit rendeltem, Sony Smartwatch 2, Android 4.0 fut rajta. Sok próbálkozás ellenére sem tudom csatlakoztatni bluetooth-on a telefonomra (Alcatel OneTouch 5020D) amin 4.1.1-es Android fut. Mit tegyek? Új telefont nem akarok venni, esetleg formázzam le teljesen a telefont és próbáljam meg úgy? Minden segítő információt meghálálok!

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2014. dec. 13. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia probald meg a telefonod beállításait vissza állítani a gyári beállításokra és úgy próbáld meg. Ha nem működik akkor NFC kapcsolattal lehet összehozni őket feltéve ha van a telodon nfc az óra tudja az biztos. Lehet hogy elkapkodtad ezt az óra vásárlást alcatel eléggé régi op rendszeres de elméletileg működnie kell. Örülök ha tudtam segíteni
2015. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az órát sikerült a boltba visszavinni és a pénzt visszaadták mivel még 2 napos volt. Igen, kicsit elhamarkodtam, lehet előbb telefont kellett volna. Köszönöm a segítségedet!!
2015. jan. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!