Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sata-s merevlemezhez ha más...

Sata-s merevlemezhez ha más oprenszert akarok meik driverek kellenek az előző rendzseremből? Szal vga; hangkártya? . Stb? vki le tudná irni pontosan meikek kellenek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 21:11
 1/7 anonim válasza:

Driver nem merevlemezhez kell, hanem az operációs rendszerhez. Ha pont ezt változtatod,akkor éppen nem érdemes átvinni egyikről a másikra.

Szerintem jó lenne, ha meg említenéd,hogy melyik op. rendszer lesz mégis, az új?

2010. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Windows-ok sokmindent felismernek maguk, amit meg nem azt majd jelzik,...na és majd azokhoz kell drivert adnod.

Általában meg igen...alaplap..kártyák..kamera, akármi,..amilyen hardverek vannak nálad.

2010. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vista 32bit-van most és xp prof-ot akarok feltenni
2010. febr. 1. 21:29
 4/7 A kérdező kommentje:
de mikor megnézem az eszközillesztőket eszméletlen sok van és nem vágom hogy meikekhez kell:S amihez biztos kell azt nem tudja vki? toshiba laptopom van webcammal:DxD...nem tudom mikhez muszáj...annyit tok hogy vga-hoz mert nem tudtam jáccani semmivel mikor feltettem az xp-t...a hangkártáyhoz mert egy mp3-as számot se tudtam lejátszani, és azt nemtom ahhoz milyen driver kell-mert nem ismerte fel a wifi-t se és nem tudtam netezni se:S vki?:)
2010. febr. 1. 21:32
 5/7 anonim válasza:

Én a laptophoz itt keresnék drivert:

[link]


A kamerához meg a saját gyártójától függően, hacsak nincs meg a telepítő-lemez..

Vagy pontos típussal:google, az is szokott sikerülni.

2010. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja...ha a kamera is benne van, akkor azzal nem kell külön fáradni. :)
2010. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az oldalt:)
2010. febr. 2. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!