Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » GEOCACHING! Szoktatok kesser-t...

GEOCACHING! Szoktatok kesser-társakkal találkozni keresés közben?

Figyelt kérdés
Én mindig úgy várom,hogy valakivel összefussunk,de eddig még csak egyszer sikerült.Az is Ausztriában.
2010. febr. 1. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En mar talalkoztam a Naplas tonal:D
2010. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én eddig egyszer kerestem "kincset", akkor emberrel is összefutottunk, ők is azt keresték :D
2010. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult már, de nem volt feltétlen kellemes. Egy kicsit furcsák voltak, és nem tudtunk 2 szót sem váltani semmiről.

De volt olyan is, hogy segítettünk kezdőknek. Ez jó élmény volt :)

2010. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi találkoztunk már kesser-társakkal 2 helyen is. Egyik helyen kerítést mászott egy középkorú házaspár, s GPS nélkül kesselt. Másik helyen pedig 2-en kerestük a leleményes rejtekhelyet, amit a másik csapat talált meg sikeresen, mi pedig életünk első travel bug-ját ott vettük fel!
2010. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer futottam össze másokkal, egy szimpatikus fiatal házaspárral. Én találtam meg előbb a ládát :)
2010. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Komolyabb mozgóládáknál rendszeresen összejövünk többen is, akik rárepülünk az első esőmentes napon. A kék-túrás ládánál a nyugati végen pl. vagy harmincan voltunk a befejező szakasznál. Az volt eddig a legkomolyabb.


Fix ládáknál nagyon ritka, hogy találkozunk valakivel.

2010. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csuhással találkoztunk egyszer Székesfehérváron, de jellemzően ritka nálunk az összefutás.
2011. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
volt már rá példa.
2012. máj. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
mi még nem találkoztunk más keresőkkel. de jobb így, mert nem akarok versenyezni, h ki találja meg előbb :)
2012. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sok helyen találkoztam már más cacherekkel :)

Kellemesen el lehet velük beszélgetni a közös hobbinkról :)

A boglári gömbnél 3 csapat is összefutott, na ott volt igazi tapasztalat csere :)

2012. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!