Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Még soha nem beszéltem vele...

Még soha nem beszéltem vele facebookon, mégis tele van vele a kezdőlapom. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel még nem beszéltem facebookon, de a chat listám tetején van és egyfolytában kiírja nekem a facebook hogy melyik oldalakat kedveli, stb, pedig a közeli ismerőseimről ilyeneket nem ír. Miért van ez?

Előre köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 21. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
állítsd el a követését.
2014. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*le
2014. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tartom zavaró tényezőnek, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy ez miért lehet!
2014. dec. 21. 10:36
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egyfolytában az adatlapját nézegeted. Vagy ő a tiédet. A facebook ugyan nem biztosít lehetőséget arra, hogy megnézd ki nézi az adatlapodat, de az alapján is rangsorol, hogy ki kit nézeget.
2014. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ezt jó tudni, köszönöm. Nem iagzán nézem az adatlapját, egyszer kétszer mentem rá, hogy megnézzem ki is ő.

Köszönöm a választ!

2014. dec. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!