Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nemrég vettem egy 208.11n...

Nemrég vettem egy 208.11n típusú wifi antennát a pc-m-hez, és nem adtak hozzá illesztőprogramot, amiket meg internetről letöltöttem azok nagy részét tudtam telepíteni, de valamiért nem működtek. Valaki küldene egy illesztőprogramot ami működik is?

Figyelt kérdés

ilyet vettem: [link]

Ezeket a driver-eket már próbáltam: [link] és [link]



2014. dec. 24. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a pontos típusa: Realtek RTL8188ETV Wireless LAN 802.11n USB 2.0 Network Adapter
2014. dec. 24. 19:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyet én is vettem, XP-n kifogástalanul működött a hozzáadott CD-vel, Windows 7 alatt úgy csinál, mintha, de nem látja a wifiket.
2014. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

1. Nem értem miért kell noname hulladékot venni, mikor pár száz forinttal drágábban márkás terméket lehet venni, telepítő CD -vel, és korrekt terméktámogatással, amivel kínlódás mentes az élet: [link]

Nem hiába mondta nagyapám mindig: "Fiam, akinek nincs baja, úgyis csinál magának!" :D


2. Mivel azt már megfejtettétek, hogy Realtek chipetes, akkor szerintem az ő honlapjukon kéne körülnézni, hátha van ott valami kompatibilis driver. Egy próbát megér: [link]

2014. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, elolvastam a hozzászólásomat, és helyesbítenem kell a "vettem" szót a "kaptam"-ra. Vagyis a "rám erőszakolták"-ra, tehát technikailag én fizettem érte. Magamtól meg nem vettem vón :) Igaza van az előzőnek.
2014. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!