Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Emagon vasaroltam egy toshiba...

Emagon vasaroltam egy toshiba 32p1300dg tipusu led-tvt. Sajnos csak roman adasokat fogja be az automata illetve manualis keresessel. Masik samsung tvnk veszi az adasokat. Ez meg nem. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
dvbt tuner vagy mi remelem van benne..nagyon olcso vikt ez a tv a black friday soran..azert vettem meg.hol ellenorizhetem hogy van e benne dvbt? az adasokat marmint a romant is csak a kabellel veszi..szoval nah nemtudom .
2014. dec. 24. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nincs benne dvb-t. Sőt semmilyen.

2014. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kell hozzá venni set top boxot és smart kábelt, valamint jó erős antennát. Nem veszi a digitális adást, ez a baja.
2014. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben van, miért nem ilyet vettél? Digitális hangolóegység: DVB-T, DVB-C

[link]

2014. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valszokat, mar beszereztem egy boxot,mar csak a hdmi kabelt kell megvennem.39990forintert jutottam a tv-hez azert vettem keg,vegulis ennyi penzert elmegy..
2014. dec. 25. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen, nekem Samsung monitor-tv-m van, 44 ezerért vettem, már egy éves, semmi baja. Benne van a tuner.
2014. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gondolom nem 80cmes képátmérővel..mert ha most mutatsz ennyiért új samsungot veszek neked is....
2014. dec. 25. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, de tuner van benne.
2014. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!