Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy táblagép megakad a...

Ha egy táblagép megakad a bootolásnál (csak az android feliratig jut, és a factory reset sem segít), valahogy még helyre lehet hozni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
Nem valami márkás cucc, szóval nem fogok falhoz menni, ha netán újat kell vennem, de azért ha javítható, nem szeretném kidobni.
2014. dec. 29. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem vártad végig az első bootot?Mert ha még sosem volt használva akár 5 perc is lehet az android felirat
2014. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Másfél évig használtam, és eddig rendesen működött.

Na, meg 3 óra alatt már illene bebootolnia ;-)

2014. dec. 29. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem azt hittem karácsonyi ajándék volt és most próbálod beüzemelni.Milyen tablet ez pontosan?
2014. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szervízben lecserélik neked a szoftvert, valószínűleg vírus.
2014. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az 1 éves gariidő már lejárt, és 10-12 ezerért már lehet ugyanilyet újan kapni, egy dps dream7-ről van szó.

Pont azért akarnám ha lehet, itthon megoldani, hogy ne kelljen kb az árával megegyező összeget kipengetnem. Annyira meg nem vagyok tudatlan informatikából, csak a tablet-téma még kicsit új nekem.

2014. dec. 29. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!