Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet a laptopba uj...

Hackerman2001 kérdése:

Hogy lehet a laptopba uj procit tenni? a laptopom lenovo G500 kossz a segitseget

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Leszeded az aljat es legtobb laposnal ezaltal hozzafersz a procihoz, kiveszed es beteszed az ujat. Amugy milyen procid van benne es milyenre cserelned? Nem biztos hogy megeri a csere, ahogy nezem ebbe a modellbe kerultek harmadik generacios i5 - i7-ek, ezek meg okes procik.
2014. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
i7 elso generacio
2014. dec. 29. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy laptopnál cserélhetsz HDD-t illetve bővítheted a memóriát. Más mozgástered nem nagyon van, vagy csak drágán, úgy meg már nem éri meg. A számtech boltok polcain sem állnak sorban a laptopba való processzorok. Megvan a laptop neve, abból meg tudod keresni a processzor pontos típusát, abból a foglalat típusát, végül pedig a foglalatba beleillő processzorokat. Ehhez segítséget nyújthat a kezelési útmutató amiben ezek benne vannak, továbbá egy lista is a kompatibilis processzorokról. (Saját HP laptopomnál így van.) Végeztem egy gyors keresést, egy-két helyen kaphatóak notebook processzorok nem olyan vészes áron, természetesen használt i3 mindegyik, i5-ből nincs készleten, i7-et meg az adott oldalon nem láttam. A vaterán néztem még, néhány használt processzor (i5) 10-12 ezerért, újak meg fix áron 50-60 ezer felett. Az i7-es notebook processzorok áraitól ájulj el te magad:

[link]

És akkor még nem nem mentem bele a kompatibilis processzor keresésébe, esetleg még külföld jöhet a szóba olcsóbb árakkal és nagyobb választékkal. Most vagy én problémázok ennyit, vagy igazam van és tényleg nem éri meg.

2014. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem éri meg ,szerintem sem .
2014. dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De tenyleg nem eri meg inkabb vettem egy uj laptopot
2015. okt. 14. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!