Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rádió amatőr, miért csak ezt...

Rádió amatőr, miért csak ezt hallom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem vagyok rádió amatőr (egyenlőre csak kopasz vagyok) a dologban de érdekel, nos van egy kis rádióm kézi 2 sávos.. igazából 3 napja van nálam de semmi mást nem tudok befogni csak egy 20 km re innen lévő átjátszót , "néha" ritkán , de ha keresésre állítom megáll sok helyen de csak recseg össze vissza .. tény hogy messzire vagyok várostól jelenleg de tegnap voltam városban ahol azt hittem sikerrel járok de nem , ugyan az a para néha csipogást hallok stb de semmi más ( a rádió újonnan külföldről jött) baofeng 5 és 771 nagoyával használom .. rossz lehet a készülékem ? vagy valami beállítás ? segítsetek pls köszi

2014. dec. 30. 20:32
 1/4 LokatotRadio válasza:

Szia!


A 146.100 -as , a 446.0125-ös és a PMR7-es csatornákon hallgatózz ott hallhatsz minket ha rátudsz állni egy átjátszóra amiz elérsz. Ide írj egy mailz a probléma leírásával: ssegitek@gmail.com


Vagy ajánlom a Zello - a play marketbol ahhoz rádió sem kell.

van rajta eQso, pmr átjátszó ami csak kell.

2015. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) írok mindenképp
2015. jan. 3. 09:46
 3/4 LokatotRadio válasza:
Légy olxan kedves távolítsd el az e-mail címet az oldalrol. Köszönöm.
2015. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt innen nem lehet letörölni, te írtad ki nem én :)
2015. jan. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!