Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik Wacom típust ajánlanáto...

Melyik Wacom típust ajánlanátok illetve milyen méretben?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy (jelenleg még hobbi rajzoló és photoshop felhasználónak) melyik rajztáblát ajánlanátok.


[link]


Pen and Touch vagy csak Pen érzékeny legyen?

Milyen méretben legyen? Mennyire zavaró ha kicsi?


Köszi



2014. dec. 31. 00:18
 1/4 A kérdező kommentje:

Ennél a típusnál ki lehet kapcsolni a touch érzékelést?


Intuos Pro Creative Pen & Touch Tablet S CTL-480S

2014. dec. 31. 00:27
 2/4 Drone007 válasza:

A touch-os digitalizálók játékra valók nem munkára.

Egyáltalán nem zavaró ha kicsi a mérete. Ha tanultál rajzolni akkor tudod, hogy igazából pár rövidebb-hosszabb vonalból fel lehet vázolni a dolgokat, a digitalizáló pedig mindig azt a teret fedi le, amit a monitorod mutat, így PS használatakor a részletekre való ráközelítés fontos eleme lesz a munkának, vagyis kis elemekből épül fel a rajz.

A nagy A/4-es digitalizálók inkább zavaróak, mert nem férnek el rendesen az asztalomon. Azok arra jók, ha nagy méretű tervrajzokat kell bedigitalizálni kézzel.

2014. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem volt touch-os bamboo-m és egyáltalán nem használtam ki a tapizós részét. Ha van rá keret, megveheted, de nem feltétlenül szükséges. (jelenleg cintiq 13hd)
2015. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senkimégisvalaki válasza:
Én szeretem a tapi részét is, a gyors munkához jó, hogy gyorsan az ujjaimmal is bele tudok nagyítani ha kell.
2015. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!