Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol kaphatnék usb/jack aljzato...

Hol kaphatnék usb/jack aljzatos átalakítót?

Figyelt kérdés
Olyanról lenne szó hogy az usb-s részét a gépbe dugom a másik része lenne az ajzat ahova betudnék dugni mikrofont meg fejhallgatót is.

2015. jan. 8. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
És ez mire jó?
2015. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

usb hangkartyanak hivjak, es kb mindenhol, ahol szamitogepes akarmiket.


[link]

2015. jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszadó azért kell mert az én gépemben nincs jackdugó!

2. Köszönöm a választ ezt nem tudtam nem nagyon értek annyira még a gépekhez :)

2015. jan. 8. 01:11
 4/9 anonim válasza:
hdmishoop.hu
2015. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NA meg is vettem viszont valamiért nem hallom a mikrofont miközbe tesztelem.Ez miért van?
2015. jan. 9. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:

um.. az teljesen "uzemszeru" hogy ne zavarjon be a visszhang.


Hangrogzito alkalmazassal tudod tesztelni, vagy

(w7 eseten)

a mikrofon beallitasanal a "eszkoz figyelese" opcio kivalasztasaval (es az alkalmaz gomb megnyomasa utan)

2015. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eddog okés de ezelőtt működött a mikrofon de most hogy az újjat bedugom vele eggyütt a fejhallgatót nem érzékeli hogy beszélek. Nem tudom hogy valamit bekéne állítani vagy mi :^?
2015. jan. 9. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Oke... eddig is volt valami bedugva a gepedbe amin keresztul "kijott" a hang? (mondjuk egy hangfal volt rajta?)

Mert ha igen, akkor a ott lent a hangeroszabalyzonal, (jobb click)a rogszitoeszkozoknel a usb hangkartya mikrofonbemenetelet kell alapertelmezettre allitani.


Ha nem ez van, akkor kerlek, probald meg minnel jobban leirni, hogy hogy volt eddig, es most hogy van a geped :)

2015. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na :D Eddig is usb-s hangkártyát használtam. És eddig (mielőtt nem vettem újat) jó volt a mikrofon. Most Vettem egy tök ugyanolyan usb-s hangkártyát. És most nem jó a mikrofon része a fejhallgatóval (kipróbáltam másik fejhallgatóval is) és ezt úgy értem hogy hiába pofázok a mikrofonba nem hallom vissza a hangomat (ilyenkor csak tesztelem a mikrofont). És ez lenne a problémám. Remélem valaki megtudja majd oldani mert én nem tudom mit kéne csinálnom. Köszönöm előre a válaszokat :)
2015. jan. 11. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!