Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egerem x-m346a azt akarom...

BalukapitanyHUN kérdése:

Egerem x-m346a azt akarom hogy újra lehet e telepíteni mivel duplát kattint és 3napos egér szerintem a gombkominációval csesztem el, mi a gond?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy a tetején vagy egy dpi pontosság váltó gomb akkor a oldalán vagy egy előre egy hátra és egy sima gomb a sima gomb annyit tud hogy ahol van a kurzor addig ottmarad (kb ugynazon pixelen hiába mozgatom az egeret) ameddig nyomom ,a a megnyomás pillanatába duplátkattint, szerintem ez a gomb + valamit kell még nyomni hogy lehessen állítani a kattintás számát (gondolom én mert amikor össze vissza nyomkodtam ezeket akkor baszódott el ) ha valaki tudja hogy ezt hogy kell visszaállítani vagy azt hogy mintha tök újjonnan dugnám be (amúgy zsír új) értitek hogy ugyanúgy csináljon mindent mikor még kb 5 napja dugtam be hogy ott telepítsen minden illesztőprogamot csináljon

2015. jan. 8. 19:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!