Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a gépemnek és...

Mi lehet a baj a gépemnek és hogyan orvosoljam? Fontos!

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy még egy hónapja sincs hogy újratelepítettem a gépemet és teljesen új vidikarit és tápegységet raktam bele. Azóta szarozik a gépem amióta ezt megcsináltam. Állandóan azt csinálja hogy gondol egyet elmegy a kép (elfeketedik) és aztán pár mp múlva visszajön a kép és azt írja hogy a képillesztő program nem válaszolt és helyreállt + az aktuálisan futó alkalmazásokat lefagyasztja (játék, böngésző,minden)

Ezen kívül ritkán azt is csinálja hogy elmegy a kép és kiírja a monitor hogy nincs jel + a háttérben futó dolgok is leállnak. Meg néha csak úgy kékhalált is kap.

Mi lehet a gond? sok mindent próbáltam már de semmi sem használt.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. jan. 9. 17:00
 1/2 Szirty ***** válasza:
Video chip túlmelegedés a tippem.
2015. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha az a baja akkor az ellen mit lehet tenni? Még most egy + ventillátor is be lett szerelve, ennek ellenére is csinálhatja?
2015. jan. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!