Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Facebook-on...

Mit csináljak? Facebook-on egyszer rámentem egy linkre és mindig megjelöli az ismerőseimet különbféle linkeknél. Mit csináljak? Az ismerőseim meg írnak rám, hogy mi ez, miért jelöltem me gőket.

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 21:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Az segít ha törlöm az accountot?
2015. jan. 9. 21:54
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg ha kitörlöm a temp mappát? Mert rámentem valami videóra és azóta csinálja. Engedélyeztem és küldözgeti a hülyeségeket.
2015. jan. 9. 21:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami IS.GD. Az vírus lehet?
2015. jan. 9. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Értesz egyáltalán te a számítástechnikához?! Egyébként elárulom neked, hogy vírus! Azonnal tőltsd le és telepísd a Malwarebytes Anti Malware vírusírtót, majd indítsd el a vizsgálatot a számítógépeden!
2015. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez segít:

[link]

2015. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezért nem kell minden hülyeségre katintani a facebookn sem
2015. jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kattintottam semmire. Csak felajánlotta, hogy letöltöm az alkalmazász vagy nem. Én nemre mentem és úgy is elkezdett valamit tölteni de, nem telíptettem fel.
2015. jan. 10. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!