Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az, ha pl. felkapcso...

Miért van az, ha pl. felkapcsolom az asztali lámpát, ami közel van a gépemhez, az USB eszközök újrakapcsolódnak, mintha kihúztam volna őket és vissza?

Figyelt kérdés
Ugyan ez a helyzet ha a lámpa fel van kapcsolva és a gép alatt lévő hálózati elosztót kapcsolgatom fel-le, az USB-k szintén megőrülnek. Okoz ez bármi "sérülést" a gépnek?

2015. jan. 11. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Rossz a géped zavarvédelme. Lehet kapni olyan elosztokat amelyek részben védenek az ilyesmi ellen (Ha táp oldalrol történt a zavarás) A földelö hálozat rendben van? Géped rendesen van bedobozolva?

Igen, okozhat bajt.

2015. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
huu ebben nem vagyok túl jártass. Nem tudom pontosan mire figyeljek ebben. Talán tegyem távolabb az elosztót a géptől?
2015. jan. 12. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!