Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A számítógépen szövegszerkeszt...

A számítógépen szövegszerkesztővel írtam egy dokumentumot. Nem mentettem el, viszont az elsőtől az utolsó karrekterig mindent töröltem. Előszedhető -e ez még valahogyan, vagy csak szakértői ill. rendőrségi módszerrel?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon, barkácsban nem. Van erre szakosodott cég.
2015. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szakertok sem tudom hogy hoznak vissza valamit, ami nem is letezett...
2015. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha a szövegszerkesztő néhány percenként csinált automatikus mentést, azt szakértő elő tudja hozni.
2015. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál meg file-nevet, akkor az automatikus mentés sem marad meg.
2015. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 14. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A word elmenti, ha akarod ha nem. Ha adsz neki nevet, ha nem. Akár mezei user is megtalálja. Én most csak kíváncsiságból néztem meg, és simán megvan. Ha érdekel, magánban elküldöm neked....
2015. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valami újabb szalagmenüs Wordot használsz, akkor nézd meg a Fájl - Legutóbbiak - Nem mentettek helíyreállítása pontban. Feltételezve, hogy az automatikus mentés gyakoriságán belül el tudta rakni a Word a cuccot.

Látod, én még publikusan is kiírom, ez ilyen szupertitkos információ.

2015. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!