Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tud nekem segíteni valaki?...

Nem tud nekem segíteni valaki? MyAudio tabletem nem jó! (többi lent)

Figyelt kérdés

kb. 1 éve kaptam és a szüleim azt mondták, hogy vigyázzak rá.

Megnéztem a címkét és 2013.07.19-én gyártották.

KB. egy 1 hete kapcsoltam ki, mert lemerültem.Töltőre raktam, bekapcsoltam (teljesen fel volt töltve), de valamiért nem úgy jön be, ahogy kéne.

Azt mondják, hogy a MyAudio sz@r, szerintem rossz döntés volt, hogy megvették a szüleim a tabletet. Azt szerettem megkérdezni, hogy szerintetek mennyire kapok ki. Pedig 4 éve MyAudio MP4 lejátszót kaptam még az is kb. 3 éve nem működik. Ezt tudták,de szerintetek nagyon haragudnak majd?

MyAudio Tablet Seires 7 704SR (az MP4-nek nem tudom a pontos típusát)

Aki válaszol, annak nagyon szépen köszönöm a válaszát!!!



2015. jan. 16. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak azért, Mert mindig haragszanak, ami nem úgy működik, ahogy kéne.
2015. jan. 16. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy értve nem úgy működik ahogy kéne? Mondjuk nem a te hibád. A Myaudio eleve vacak (az olcsó tabok bármilyen márkájú is legyen amúgy is vackok szoktak lenni), nem túl hosszú élettartammal (biztos van 1-2 ami sokáig működik, de alapjába véve mégis vacak, rövid életű termékek) bír és pénzkidobás az ilyen.
2015. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy jön be?


hard resetet csináltál rajta? Mindent letöröl de sokszor segít megcsinálni a tabletet.


https://www.youtube.com/watch?v=r4qfnVSZMEg&feature=youtu.be


ha ez sem jó akkor újra lwhet a firmware-t tenni

2015. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem a videót, és nem hozott be semmi a tabom.

Pedig ha a POWER gombot lenyomom kb.8-9 másodpercig, akkor valami fekete-fehét képet ad ki, ami nem tudom pontsal leírni hogy néz ki, de ezt sosem csinálta eddig

Esetleg megprobálom a Firmware-t

2015. jan. 16. 19:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a Firmware-t, a MyAudio weblapon találtam segítséget. Majdnem sikerült a tabletem rendszerébe bejutnom, de a gépem nem ismerte fel a tabletemet, másodszor sem jött be. Rengeteg megoldást kerestem, de semmi nem vált be. Kb. 2 nap után megpróbáltam bekapcsolni a tabom, az istennek nem akart bekapcsolni. bedugtam és megint azt a képet adta ki.
2015. jan. 19. 16:01
 6/6 A kérdező kommentje:

Utána néztem a MyAudio Weboldalon és a MyAudio tabletem típusát megkerestem, az volt odaírva, hogy Garancia: 1+1év

Szerintetek ez a garancia dolog ez hogy működik? 15 éves vagyok, egyedül visszavihetem a tabomat a , vagy kell a szülő? Egyébként Köszönöm annak, aki válaszolt!!

2015. jan. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!