Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Képernyőn jobbra fent: Bezárás...

Képernyőn jobbra fent: Bezárás, Előzőméret, Kis méret, és egy kis figura. Ez eddig nem volt. Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

Figura klikk: Ön,bejelentkezés a chromba,felhasználóváltás,

váltás inkognitómódra!!!!

Ugyanakkor a böngésző beállitásoknál is két kis figura, mint felhasználó van jelen.Négy éve használom a gépet.Ez eddig NEM volt.Egyedli felhaszn.vagyok. Ha valaki lépésről lépésre leirná,hogyan mit,hogy eltünjön??

Vagy maradhat?! Én ilyen beállitásokat eddig nem nagyon végeztem.(informatikai tudásom:0!!!)



2015. jan. 17. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne maradhatna? Ez a böngésző új találmánya, nekem is ott van, a CIA még nem bombázott le :)
2015. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi?! De most csak viccelsz velem! Nem???

Mivel csak ÉN használom a gépet, akkor miért van a böngészőbben, hogy (jelenleg 2 felhasználó)

A másik a CIA??? :-))

2015. jan. 17. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Viccelek a CIA-val, persze. A két felhasználó valószínűleg azért van, mert két postafiókba vagy bejelentkezve. Ez lehetséges?
2015. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom.Amikor a fiam jön, Ö szokta használni a gépet.

Azt hiszem Gmail-os./én freemail/levelezőt használom./van ennek jelentősége?!/

Ha azt mondod,hagyjam az egészet, akkor, igy hagynám!!!

Mert egyébként,minden müködik...

Kösz a választ:-)))

2015. jan. 17. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Postafiókok alapján számolja a felhasználókat. én egyedül használom a gépemet, de két postám van, és nekem is azt írja ki, hogy két felhasználó. Innen gondolom.

Nyugodtan ott hagyhatod azt az ikont, a böngésző része. Ahogy látod, inkognitómódba kapcsolhatsz, azaz a felkeresett oldalaid nem kerülnek bele a netes előzmények közé (nem visszakereshető, hogy miket néztél a neten). Ez több felhasználós, nyilvános gépeknél jó elsősorban.

2015. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, megint én vagyok. Én most kattintgattam egy kicsit, mert kiírta, hogy a bejelentkezési adataim elavultak. Bejelentkeztem a fő email-fiókommal.

A következő van: ott az Ön feliratú gombocskán létrehozhatsz a böngésződben felhasználói fiókokat. Ez azt jelenti, ha pl te létrehozol egyet a saját postáddal, akkor neked úgy fog feljönni a net, hogy a te kedvenc oldalaidat mutatja, a te beállításaidat, jelszavaidat jegyzi meg mindenhol, olyan a háttér, amit te szeretnél. És pl emellett létrehozhat a fiad is egyet magának, az meg olyan, aminek ő szereti, tehát az ő kedvenc oldalai, stb. Magyarul személyre lehet szabni a böngészőt.


Ha nem csinálsz semmit ezzel az Ön feliratú gombbal, akkor a net marad olyan, mint most mindenki számára.


Ennyi :)

2015. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM :-))
2015. jan. 17. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!