Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Youtubeon a nevemet hogyan...

Youtubeon a nevemet hogyan tudom át írni?

Figyelt kérdés
Át akarom írni mert k*baszott exem neve van beírva és nem tudom át írni, és ha valahova kommentelek akkor fiúnak hisznek-.- plííízzzzz valaki segíts má :D

2015. jan. 18. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/account

Jobbra fent a profilképre kattintva megnyílik egy menü. Az alkotói stúdió gomb mellett kattints a fogaskerékre, mely a fenti helyre visz, nem nehéz megtalálni. Végül Szerkesztés a Google+-on.

Az egy dolog, hogy te nem tudod, de egy csomó embernek van Youtube csatornája és rajtam kívül senki sem válaszolt, mert bizonyára nem tudják a választ. Ez igen.

2015. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike igen mondjuk beismerem hogy én alig értek hozzá nő léttemre is meg még szőke is vok gondold el XDDD de az hogy más nagy tudásúak nem írnak .... hát ez igen :D
2015. jan. 20. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!