Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy rgb led szallagom éss...

Saiyan86 kérdése:

Van egy rgb led szallagom éss az a problémám hogy a tv és a beltéri távirányítója is kapcsolja. Elég zavaró h minden gombnyomásra reagál valamit a ledszallag! Nincs erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Erre csak a fekete szikszalag a LED szalagra, vagy dugd teljesen a tv mögé a LED szalag vevőjét, hátha leárnyékolja.
2015. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:) Kínai? Persze, ok, minden az, de a magyarok cserélik a vezérlőt, úgy kerül nálunk a boltokba.

Ha ki van vezetve az IR vevő, akkor próbáld meg úgy pozicionálni, hogy ne érje el a tv távirányítója. Ha nincs, vezesd ki. Nálam is ez a helyzet amúgy... sikerült beállítani úgy, hogy csak bizonyos helyzetekből kapcsolja, pl. ágyból, ami mondjuk nem is olyan nagy baj, mivel így fel-le tudom kapcsolni, s közlekedési fénynek kiváló.


"szikszalag" :D szigetelőszalag... szig.szalag... szigszalag...


Az is para, hogy pl. az LG TV-m távja, volt, hogy "átprogramozta" a vezérlőjét, s összekeverte a színeket, (szal ez még veled is előfordulhat) szerencsére találtam egy olyan távirányítót, amivel nem csak véletlenül lehet ezt végrehajtani, így ha ilyesmi történik, azzal vissza tudom állítani.

Engem annyira nem zavar, mert a TV csak megjelenítő, a hang erősítőről megy, annak távja nem zavar be, a képet beltéri szolgáltatja, annak távja rádiós, nem infra.

2015. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, tényleg rosszul írtam. Szixalag.
2015. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már mint szigetelő szalag, vagyis szig.. szalag. :)
2015. jan. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!