Szuper-okos emberek?

Figyelt kérdés
Hello, láttam egy filmet még régebben, sajna már nem tudom a nevét de csak úgy eszembe jutott. A lényege az volt hogy olyat technológiát mutattak be hogy emberekbe építettek kis adathordozókat feltöltve fájlokkal stb, és amikből tudott olvasni az alany, és így feltöltöttek az adathordozóba tudásanyagot, nyelveket és bámikor elő tudta hozni a profi kínai tudását az alany, mert le tudta olvasni az adathordozó infóit. Ha ilyen létezne, biztosan örülnék neki mert nem kellene az embereket tanítani stb. műveltek lennének, de kicsit sci-fi sen hangzik. Vélemények? Tapasztalatok? Lehetséges ez? Hogyan? Mi kell hozzá? Van olyan oldal/topik ahol ezt kifejtik és foglalkoznak ezzel írnak róla? Hozzáértők válaszait várom, köszönöm! ;)

2015. jan. 22. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem támogatom. Bármire rá lehetne venni az embereket, bármilyen hamis emléket el lehetne ültetni(pl, hogy megölt valakit). Tanulásnál sincs sok értelme, mert hiába van meg a tudás, ha nem tud vele mit kezdeni(max humán tárgyaknál lenne értelme)
2015. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az agy manipulálásával foglalkozik pl a Gamer, vagy az Emlékmás című film. Mindkettő picit más, mint a te felvetésed, de a lényeg ugyanaz
2015. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a johnny Mnemonic c. filmről van szó?
2015. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán. Engem még mindig izgat a téma, és keresem a megoldást, hogyan lehetséges ez. De több film is szól ember-robot kiborgokról, csak a működési elvet nem magyarázzák meg egyikben sem. H
2015. jan. 23. 14:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán. Engem még mindig izgat a téma, és keresem a megoldást, hogyan lehetséges ez. De több film is szól ember-robot kiborgokról, csak a működési elvet nem magyarázzák meg egyikben sem. Ha valaki tud erről szóló tudásanyagot vagy filmet akármit stb, ide nyugodtan írhat. Ment a zöld.
2015. jan. 23. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Azárt nem magyarázzák meg, mert még nincs ilyen. Bullshit helyett, meg jobb anyiban hagyni
2015. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!