Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mkv-ét konvertáltam avi-ba és...

Mkv-ét konvertáltam avi-ba és mégsem játssza le a lejátszó, hol rontottam el?

Figyelt kérdés

Két fajtával is konvertáltam "MKV to AVI Konverter" és "Freemaker Video Converter"-el,igaz nem állítottam be semmit ,bemásoltam és automatikusan konvertálta,azaz mégsem:(

Pedig pont emiatt vettünk noném lejátszót,Orion DVD3600-at. Segítsen valaki,köszönöm.



#mkv-avi-konvertálás
2015. jan. 24. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez benne van a kézi könyvében.


Lejátszható formátumok: DivX/MPEG4, JPEG, MP3, Video CD

2015. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a médialejátszás a fontos, csak usb-ről, akkor jobban jártál volna egy Alcor Hd 2650-el, az képes médialejátsásra, több formátumot ismer, mint a dvd lejátszók.
2015. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,az üzletben azt ajànlottàk..azt mondta az eladó,hogy pont ezt nézték meg,h lejàtsza az MKV-ét... asszem lecserélem..valamikor. Köszi a hasznos tanàcsot.
2015. jan. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!