Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik fülhallgató éri meg a...

Melyik fülhallgató éri meg a legjobban 3000 Ft alatt?

Figyelt kérdés
Üdv. Olyan fülhallgatót keresek ami sokáig bírja, és egész jól szól. Főleg agybadugós érdekel. Maximum 3000 forintot szánok rá :)

2015. jan. 25. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

3000 alatt még nem találkoztam jóval, érdemes kicsit többet belefektetni szerintem. a media marktban például szó nélkül kicserélik, ha tönkremegy 1 vagy 2 éven belül, igaz, hogy máshol olcsóbban megkapni ugyanazt, de nekem megéri a kicserélés gyorsasága miatt. régen olcsóbbakat vettem 3000 körül, volt vagy 5 különböző fajtám, és egyik se bírta fél évnél tovább. volt olyan, ami már másnap tönkrement, meg olyan is, ami egyik szilikonkoronggal se ment a fülembe, úgyhogy legutóbb vettem egy drágábbat, és össze se lehet hasonlítani az olcsó vackokkal, már egy éves és még mindig működik.

angol nyelvű oldalakon egyébként részletes véleményeket lehet találni minden fülesről, érdemes azt is nézegetni, ha kinézel valamit, mert még a drágábbak közt is vannak rosszak.

2015. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ment a zöldkéz :)
2015. jan. 25. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!