Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miután felraktam a Windowsot...

Miután felraktam a Windowsot a laptopomra,3 órát töltsem? Hogy rakjam be a Windows telepítőlemezt, ha nem tudom kinyitni a DVD-s "izét"?

Figyelt kérdés

Ma vettem laptopot, és valószínűleg holnap, vagy a következő napokban felrakom rá a Windows 7-et. A leírásban azt írják, 3 órát töltsük. Ajánlatos 3 órát tölteni, vagy nem baj ha nem töltöm? Másik kérdésem, hogy hogyan rakjam be a telepítőlemezt, ha nem bírom kinyitni a DVD "berakót", mivel csak ha be van kapcsolva a gép, akkor lehet kinyitni? Vagy hogy? :)

Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. jan. 27. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
És hogy fogod telepíteni ha ennyire analfabéta vagy?
2015. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Ez most komoly???/
2015. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
atyaúristen -.-
2015. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kérdező.. ***** válasza:
41%
No comment.
2015. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Captain here


Kapcsold be, és úgy nyomd meg a gombot a dvd olvasón.


Nem muszáj tölteni, de ha telepítés közben merül le a géped akkor kezdheted elölről az egészet(egyébként is jobb ha töltőn van mikor lehet)

2015. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, mond, hogy alkalmatlan vagy technikai dolgok használatára, és még józan paraszti logikával sem rendelkezel. Hidd el, megfogják érteni, és még meg is köszönik. Lehet még kapsz egy kekszet is.
2015. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te ennyire analfa bèta vagy ? Vagy csak szőke vagy ? Nyomd meg a bekapcsolo gombját a laptopnak ,ès akkor ki tudod nyitni a dvd lejátszot de elöte jobb ha bedugod a kónektorba mert ha az akksi lemerül telepitès közben akkor kezdhetsz mindent elöröl de ajánlom a használati utasitás elolvasását is alaposan.
2015. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!