Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopom hamar lemerül...

A laptopom hamar lemerül nincs fél éves, energiatakarékos módba 20 perc alatt lemegy 10 %, gyakran van töltőn, sokat használom egy nap alatt párszor anélkül használom de 10 % alá sose hagytam, hogy menjen, számít ha földeletlen konnektorba töltöttem?

Figyelt kérdés
laptop, töltés, hűtés

2015. jan. 30. 04:40
 1/5 A kérdező kommentje:

ha rádugom néha van egy villanás a konnektorba, ez vágta haza? vagy a sok használat, vagy eleve ilyen?

a hűtőventilátort ritkán használom

2015. jan. 30. 04:44
 2/5 anonim ***** válasza:
jol értem 20 perc alatt lemegy 10% ra az akkumlátor szintje vagy 20 percenként 10% kal csökken az akkumlátor energia szintje .
2015. jan. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen egyertelmu a kerdes, amennyiben 20 perc alatt 10%-ot merul, az teljesen korrekt. Ellenben ha 20 perc alatt lemerul 10%-ra, az mar nem okes, azzal mar mehetsz vissza garanciaban hogy csereljek(bar akksinal ez maceras, de szerintem kellene csereljek).
2015. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

Nem volna rossz tudni miféle laptop! Egyes típusok összesen másfél-két órát tudnak üzemelni, más típusok elmennek 7-8 órát is!

No meg jelentősen függ a terheléstől is a dolog.


A földeletlen konnektor ebben a tekintetben nem okoz problémát.

Az hogy bedugáskor szikrázik szintén nem, a kapcsoló üzemű tápokra jellemző, hogy amikor feszültséget kapnak rövid ideig nagy áramot vesznek fel.


Vásárlás után hogy alakult ez a merülés dolog?

2015. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bubuka508 ***** válasza:
Ha ugy érted, hogy 10 %-ra merül le 20 perc alatt, akkor érdemes kiprobálnod másik akkumulátorral. Szerintem az aksival nem stimmel valami, de az a biztos, ha meglátod, hogy üzemel a laptop másik akkumulátorrol. A bedugáskor a szikrázás még önmagában nem gáz, az a viszonylag nagy áramfelvételtöl van. A földeletlen konnektornak ehhez semmi köze, az csak érintésvédelmi szempontbol érdekes.
2017. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!