Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? (tööbi...

Ilyenkor mi a teendő? (tööbi lent)

Figyelt kérdés
Újra kéne telepíteni a laptopomat,de nem tudom,mert pendrivról nem lehet a cd olvasó meg szerintem nem jó.a windows 7et kéne újratenni.(ja és nem tudok belépni mert elfelejtettem a jelszót -.-) valakinek valami ötlet?

2015. febr. 2. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
USB bootot nem támogatja a BIOS? Akkor viszont cserélned kell a CD-olvasót.
2015. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem,sajnos nem igazán értek hozzá.Akkor asszem cd olvasó csere lesz.Köszi a választ.
2015. febr. 2. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Be kell lépni BIOS-ba és megnézni a BOOT beállításoknál hogy van -e USB BOOT. Egyszerűbb mint venni egy olvasót, mert ha van USB BOOT akkor egy haver gépén lehet csinálni Windows 7 ISO fájlból bootolható pendrive-ot.

Ha nem értesz hozzá, kérd meg egy hozzáértő haverodat, vagy nézz utána a Google-on.

2015. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor ezt megnézem.köszönöm a választ!
2015. febr. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!