Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik már nagy sebességű...

Létezik már nagy sebességű mikrohullámú net?

Figyelt kérdés

Valamikor volt róla szó, hogy Digi, UPC, meg még páran terveznek ilyet. ebből lett valami? Valami szolgáltatónál találhatok ilyet?

Köszi a válaszokat.



2015. febr. 2. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem Hallottam ilyenről :D. Esetleg nézz utána a szolgáltatók weboldalán. Ha van/lesz/csinálják akkor biztos hogy fent lesz valami róla elvégre ők is azt akarják hogy sokan tudjanak róla és használják.
2015. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok. Egy opció biztos van, csak gondoltam hátha tud hirtelen valaki valami pontosabbat. Most adjuk el a házunkat és készülünk másikat venni, és az egyik ami tetszik az a központtól messzebb van, nem valószínű, hogy van kábel. Ezért érdekel a dolog.
2015. febr. 2. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogyne lenne, évek óta cégünknél is az van, bár semmit nem tudok róla, most csak válaszolok.

Szóval kereshetsz...

2015. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó hír. Köszönöm a választ. Majd utána érdeklődök minél több helyen hátha találok valamelyiknél.
2015. febr. 7. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A szolgáltatás helye Bp. XVI. ker, ha gondolod, rákérdezek ki az.
2015. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de az messze van, mert én Szeged mellett vagyok. Bár ha valami nagyobb szolgáltató akkor gondolom az itt is elérhető lenne. Ha megkérdezed a nevét megköszönöm.
2015. febr. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!