Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » EGO V3 Crystal- 1100 ez...

EGO V3 Crystal- 1100 ez milyen Elektromos cigi?

Figyelt kérdés
Megéri venni egy ilyet vagy valakinek tapasztalata van ebben az e-cigiben?

2015. febr. 4. 16:55
 1/4 anonim válasza:

Elavult keszulek. Az akku meg csak-csak, bar egy valtoztathato feszultseguvel jobban jarnal, a patron viszont pocsek minoseg.


Nem artana elmelyulni kicsit a temaban vasarlas elott, akkor nem pazarolsz penzt olyasmire, amit vegul nem fogsz hasznalni/elvezni.

2015. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valamit tudsz ajánlani?
2015. febr. 8. 00:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami aminek nagy füstje van
2015. febr. 8. 00:03
 4/4 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy mennyit áldozol rá eleinte. Nekem egy VAMO v5.1 modom van, és mikor milyen kazán a tetején (most egy Helix V3 mert lusta vagyok tekergetni), de eleinte én is EGO-t használtam, az e-health-ot megúsztam :D Én inkább eGo twistet vennék, mert az varivoltos (eVod Spinner néven is fut), megbízható webshopból (pl. V@pe42).
2015. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!