Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Zongorát hogyan tudnám rá...

Zongorát hogyan tudnám rá kötni a gépre?

Figyelt kérdés
Vettem Midi-USB kábelt, rá is csatlakoztam, de valami program még biztosan kell hozzá, hogy fel tudjam venni, mert semmi változást nem tapasztalatam. Jó lenne ha meg tudnám oldani mert 6000 Ft volt a kábel... Segítségeteket előre is köszönöm.

2015. febr. 5. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Típus nem ártana.
2015. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha MIDI-t veszel fel, akkor kell valami szekvenszer-program hozzá, meg egy ASIO-képes hangkártya. Maga a MIDI csak egy jelsorozat, hogy mit nyomtál le, abból valaminek le kell generálnia a hangot. Mondjuk egy Cubase egy Pianoteq VSTi-vel, vagy bármi más VSTi-vel. Ha a hangját akarod felvenni a zongorádnak, a számítógép Line In-jébe kell dugnod, de Windows 7 alatt az is késni fog, mert asszem Vista óta kivették belőle a WDM-et, szóval akkor is kell vagy egy keverő, amivel kiadod a hangot a fülesedbe/hangfalaidra is és a line inbe is. Szóval melyik a helyzet?
2015. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!